top of page

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

EGEPA GROUP SİSTEM olarak konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile müşterilerimizin gereksinimlerini doğru bir şekilde belirleyerek, Yerel Ağ, Uzak Alan Ağı, Kablosuz Ağ, Ağ Güvenliği, ve Güvenli Uzak Erişim gibi ağ teknolojileri konularında danışmanlık, kurulum ve devreye alma, bakım ve destek hizmetleri sunmaktayız. Cisco, HP, Juniper, Watchguard, Fortinet ve Cyberoam, Berqnet gibi network konusunda ürün ve teknoloji üreten firmaların ürünlerine hakim ve konusunda eğitimli ekibimiz düzenli katıldıkları üretici eğitimleri ile yeni ürün ve çözümlere hızlı bir şekilde adapte olup, müşterilerimize yeni teknolojinin doğru şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

LAN (Local Area Network)

  • Bina ve kampüs alanları için yerel ağ keşif, projelendirme, kurulum ve optimizasyon hizmetleri.

  • VLAN, VTP, Spanning-tree gibi Layer 2 switching uygulamaları.

  • 802.1x uygulamaları.

  • QoS uygulamaları.

  • Bakım ve destek hizmetleri.

NETWORK ÇÖZÜM

Image by Nathan Dumlao

Ağ (Network) Alt Yapıları

Ağ alt yapısı (network alt yapısı), sistemlerin çalışmalarını sürdürebilmeleri için gerekli olan, yapısal kablolamanın büyük bir titizlikle uygulanması gereken, birimler arası veri iletimini sağlayan bir sistemdir. Hem güvenlik hem de sistemin verimliliği için doğru network altyapısı en belirleyici unsurdur. Ağ (network) alt yapıları güvenlik, sağlık, iletişim sektörleriyle beraber aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanılmaktadır. Ağ alt yapıları uzun ömürlü olmak zorundadır. Bu sebepten ötürü, sistemi kuran yetkililer, yapısal kablolama aşamasını büyük bir titizlikle yürütmek zorundadırlar. Ayrıca ağ alt yapılarının her an genişletilmesi gerekebildiğinden dolayı, yapısal kablolama yapılırken, ağ sisteminin bu duruma uygun şekillendirilmesi gerekir.

NETWORK ALT YAPI HİZMETİ

EGEPA GROUP SİSTEM olarak, mevcut sistemlerin revizyonunda ve yeni projelerde, kurulum çalışmalarında, sisteminiz için en uygun, en verimli network kablolama seçeneklerini müşterilerimize sunuyor ve başarıyla hayata geçiriyoruz. Başarılı bir şekilde kurulan network alt yapısının sürekliliğini sağlamak için bakım anlaşmaları, periyodik testler, yönetilebilir ürünlerimiz ve danışmanlık hizmetlerimiz ile destek istediğiniz her noktada hizmet vermeye devam ediyoruz.

Soma Devlet Hastanesi, Akhisar Belediyesi gibi büyük devlet kurumlarının yanı sıra pek çok şirkete de ağ alt yapısı hizmeti sağladık. Uzman kadromuz ile birlikte ağ (network) yapılandırmada, Telmag Bilişim olarak kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

Sunucular
bottom of page